Naujienos

20 naujų mikroautobusų neįgaliųjų pervežimui

Antrus metus iš eilės ProAuto LT komanda, bendradarbiaudama su UAB Inchcape Motors, pritaikė 20 naujų devynviečių mikroautobusų neįgaliųjų pervežimui.
Skaityti plačiau

Į Dakarą jau trečiąkart

Mūsų draugystė su Benedikto Vanago General Financing Pitlane komanda prasidėjo 2015 metų sezoną. “ProAuto LT” stengiasi būti šalia ir padeda jau trečius metus iš eilės. 

 
Skaityti plačiau

Mūsų asortimentą papildė nauji katafalkai

Nuo šiol turime dar dvi naujas, erdvias ir sandarias transporto priemonės jūsų ritualinių paslaugų įmonei. Pasirinkę šias transporto priemones sutaupote laiko, nes jos nereikalauja priežiūros bei reprezentuoja jūsų įmonės požiūrį į ritualinių paslaugų estetiką.

Skaityti plačiau

Reguliuojamo aukščio tentiniai kėbulai

ProAuto įmonėje įrengti naujo tipo tentiniai kėbulai, skirti krovinių transportavimui.  Jų išskirtinumas pasireiškia tuo, kad leidžia pritaikyti automobilio kėbulą prie krovinio gabaritų. Iki 30 cm. pakeliamas stogas suteikia galimybę pagal poreikį keisti kėbulo aukštį. Kėbulo pakėlimo ir nuleidimo procesas yra itin greitas ir paprastas. Šį veiksmą gali atlikti vienas žmogus, be jokių įrankių. 

Skaityti plačiau

„VebaBox“ – mobilus šaldytuvas Jūsų automobilyje

Ar žinojote, kad vežant prekes, reikalaujančias tam tikros temperatūrinės aplinkos, galima rinktis ne tik izoterminius automobilius. Yra ir kitas – ekonomiškesnis ir patogesnis sprendimas. Netrukus apie tai plačiau.

Skaityti plačiau

Naujos modulinės grindys, didinančios automobilio krovumą ir mažinančios kuro sąnaudas

Kuriant naujus automobilius gamintojai daug dėmesio skiria aplinkosaugai. Vienas iš būdų mažinti degalų sąnaudas ir padidinti automobilių krovumą - svorio optimizavimas. Modul-System kuria aplinką tausojančius gaminius ir pristato itin lengvas ir patogias modulines grindis transporto priemonėms.

Skaityti plačiau

Reportažas apie saugų daiktų tvirtinimą automobilyje

LNK laidoje "Ne vienas kelyje" atskleidžiame pavojus, tykančius vežiojant nepritvirtintus daiktus automobilyje, apie jų įgaunamą pagreitį spaudžiant stabždio pedalą ir komerciniams automobiliams siūlomus sprendimus, didinančius ne tik saugumą, bet ir našumą, ergonomiškumą ir profesionalumą.
Skaityti plačiau

Reportažas apie transporto priemonių pritaikymą neįgaliesiems

LNK laidoje "Ne vienas kelyje" pristatomas reportažas, kaip standartinius automobilius galima įrengti neįgaliųjų patogiam ir saugiam įsodinimui bei perrvežimui
Skaityti plačiau

„Parduotuvė ant ratų“ – puikus pasirinkimas, siekiantiems mobilumo

Individualiai, pagal poreikius, pagamintas maisto furgonas gali keliauti iš vienos vietos į kitą ir savo pirkėjus lepinti itin šviežiu maistu.
Skaityti plačiau

Katafalkas ritualinių paslaugų įmonei

Nauja, erdvi, sandari, transporto priemonė jūsų įmonei. Modernesnis ir patogesnis sprendimas: sutaupo laiko, nereikalauja priežiūros, reprezentuoja jūsų įmonės požiūrį į ritualinių paslaugų estetiką ir atsinaujinimą.
Skaityti plačiau

Nuo šiol ir siaurus kelius lengva valyti: sniego valytuvas ir druskos barstytuvas – du viename

Kelininkus žiema užklumpa netikėtai“ – juokeliu tapęs posakis. Iš tikrųjų, netikėtai to nebūna, tačiau žiemai pasiruošti reikia iš anksto, o svarbiausia - tinkamai ir apgalvotai.

 

Skaityti plačiau

3 kartus padidintas našumas įrengus PickUP automobilį

Į mus kreipėsi klientas, dirbantis įrenginių priežiūros ir remonto sferoje. Jam prireikė specialios paskirties automobilio, skirto vykti į sunkiai privažiuojamas vietas. 

Skaityti plačiau

20 automobilių neįgaliųjų pervežimui

Proauto komanda bendradarbiaudama su Ford, pritaikė 20 naujų 9-viečių mikroautobusų neįgaliųjų pervežimui.
Skaityti plačiau

Gaisrinis automobilis

Klaipėdos priešgaisrinei gelbėjimo valdybai buvo perduotas vidutinės klasės gaisrinis automobilis Renault D14 Euro6 4x4.
Skaityti plačiau

Modul-System į Dakarą

Sunkiausiems Dakaro ralio išbandymams savo naujajam serviso automobiliui Modul-System modulinę įranga pasirinko ir Benedikto Vanago "General Financing – Autopaslauga by Pitlane" komanda.
Skaityti plačiau

Susitikime Mechanika 2016

PROAUTO komanda šiemet dalyvaus parodoje Mechanika 2016, kurios lankytojams pristatys tris savo projektus - Benediktui Vanagui specialiai Dakaro raliui įrengtą MAN serviso automobilį, Lietuvoje pagamintą ir sumontuotą kietašonį antstatą "pick up" tipo automobiliui bei naujos kartos inovatyvią šaldymo įrangą VebaBox.
Skaityti plačiau

Naujo tipo antstatas pikapams

Iš daugiasluoksnės (sandwich) plokštės pagaminome ir kartu su Modul-System partneriais įrengėme antstatą 39 vnt. Ford Ranger pikapams, skirtų užsienio energetikos kompanijai.
Skaityti plačiau

TURITE KLAUSIMŲ? Skambinkite: +370 686 37160

Rekvizitai

UAB ProAuto LT
Įm.k. 302439223
PVM kodas LT100005184119

Vilkpėdės g. 22, 03151 Vilnius
info@proauto.lt

Naujienlaiškis

Prenumeruoti naujienas

Socialiniai tinklai