Naujienos

Susitikime Mechanika 2016

PROAUTO kviečia aplankyti savo stendą Mechanika 2016. Parodos dalyviai mūsų stende turės galimybė pamatyti ir užeiti į Benedikto Vanago specialiai Dakaro raliui įrengto serviso automobilį. Jame sumontuota Modul-System modulinė įranga atlaikė sunkiausius šių metų ralio išbandymus. Lankytojams demonstruosime puikų ir profesonaliai suprojektuoto automobilio pavyzdį. Smalsiausiems į klausimus atsakinės Pitlane techninės bazės vadovas. 
 
Stende taip pat demonstruosime unikalų ir inovatyvų sprendimą šaldytų ir atvesintų produktų transportavimui – mobilią šaldymo įrangą VebaBox. Išskirtinė šios įrangos savybė – veikia nuo automobilio elektros srovės šaltinio ir reikiamą temperatūrą palaiko net ir išjungus automobilio variklį. VebaBox itin lengva perkelti iš vieno automobilio į kitą, o išėmus įrangą iš automobilio, jį galima naudoti kaip įprastą krovininį automobilį. Naujos kartos šaldymo įranga turi ir daugiau privalumų, kuriuos pristatysime ir pademonstruosime gyvai savo stende.
 
Dar vienas parodoje pristatomas sprendimas – bekelės sąlygoms paruoštas techninės pagalbos automobilis. Ant „pick-up“ tipo automobilio sumontuotas Lietuvoje pagamintas funkcionalus ir erdvus antstatas. Krovinių skyriuje sumontuota Modul-System įranga, o ant stogo įrengta ilgų krovinių tvirtinimo sistema. Visi šie sprendimai kompaktišką automobilį paverčia galinga darbo priemone.
 
 
 

 

Visos naujienos

TURITE KLAUSIMŲ? Skambinkite: (8 5) 203 2047

Rekvizitai

UAB ProAuto LT
Įm.k. 302439223
PVM kodas LT100005184119

Vilkpėdės g. 22, 03151 Vilnius
info@proauto.lt

Naujienlaiškis

Prenumeruoti naujienas

Socialiniai tinklai