Naujienos

Nuo šiol ir siaurus kelius lengva valyti: sniego valytuvas ir druskos barstytuvas – du viename

Kelininkus žiema užklumpa netikėtai“ – juokeliu tapęs posakis. Iš tikrųjų, netikėtai to nebūna, tačiau žiemai pasiruošti reikia iš anksto, o svarbiausia - tinkamai ir apgalvotai.

 

Ši istorija aktualiausia kelininkams, tačiau žinome, jog nevalyti keliai dažnai būna ir kitų įmonių sopulys.  Ypatingai nemažai rūpesčių joms kelia šalutiniai, jungiamieji keliai, kuriais rūpinamasi mažiau ir jie būna patys pavojingiausi. Visgi šiais keliais rūpintis sudėtinga. Dažnai netelpa pravažiuoti didelių gabaritų kelių valymo mašinos, kita specializuota įranga nėra tam pritaikyta. Vien didelių gabaritų valymo ir druskos barstymo mašinų nepakanka, ypač regioninės reikšmės keliams.

 

VĮ „Telšių regiono keliai“ ieškojo sprendimo, kaip sumažinti veiklos sąnaudas valant ir barstant siaurus kelius bei sumažinti kuro sąnaudas. Kalbamės su komercijos ir turto valdymo skyriaus vadovu apie sniego valymo ir barstymo įrangą: „Pradžioje konkurso būdu įsigijome tris druskos ir smėlio barstymo komplektus. Įranga puikiai dirba, yra nepamainoma mažesniems kiekiams valyti, siauresniems keliams barstyti, naudinga ekonominiu atžvilgiu." 

 

Ši įranga įmonei išsprendė problemą: siauri keliai tapo prieinami ir efektyviai valomi nuo sniego bei barstomi druska. „Mūsų darbuotojai važinėja su šiais visureigiais ir barsto slidžiausias vietas: apledijusius tiltus, viadukus, aikšteles. Barstytuvo talpos pakanka nubarstyti 8-15 km kelio ruožui. Mums nebereikia įrangos kelti ant didžiųjų automobilių, kurie sunaudoja daug kuro ir yra riboto pravažumo. Su šia įranga kuro sąnaudos mažesnės, valymas ir barstymas patogesnis. Tam ir buvo įsigyta ši įranga.– pasakojaVĮ „Telšių regiono keliai“ komercijos ir turto valdymo skyriaus vadovas.

 

Klientas mūsų įrangą naudoja jau 3 metus. Ją įsigiję ir išbandę, po kiek laiko nupirko ir dar 3 komplektus.

 

Barstytuvo ypatybės:

 

  • drėkinamasis barstymas;
  • druskos / smėlio barstymas;
  • rankinis purkštuvas su žarna;
  • rankinis purkštuvas su žarna augalų laistymui;
  • sūrimo purškimas su purkštuvų sija;
  • trąšų barstymas.

Kuo ypatingas sniego valytuvas?

 

  • Ilgaamžiam polimeriniam peiliui nereikalingas periodinis aptarnavimas. 
  • Dėl itin slidaus peilio paviršiaus sniegas neprilimpa ir yra efektyviai verčiamas į kelkraštį. 
  • Specialiai suprojektuotos amortizuojančios spyruoklės leidžia apsaugoti sniego valymo peilį nuo pažeidimų kelyje atsiradus kietoms kliūtims.
  • Išskirtinis hidraulinis mechanizmas užtikrina kokybišką peilio prispaudimą prie kelio dangos ir jos nuvalymą.

Visos naujienos

TURITE KLAUSIMŲ? Skambinkite: (8 5) 203 2047

Rekvizitai

UAB ProAuto LT
Įm.k. 302439223
PVM kodas LT100005184119

Vilkpėdės g. 22, 03151 Vilnius
info@proauto.lt

Naujienlaiškis

Prenumeruoti naujienas

Socialiniai tinklai