Naujienos

Reguliuojamo aukščio tentiniai kėbulai

ProAuto įmonėje įrengti naujo tipo tentiniai kėbulai, skirti krovinių transportavimui.  Jų išskirtinumas pasireiškia tuo, kad leidžia pritaikyti automobilio kėbulą prie krovinio gabaritų. Iki 30 cm. pakeliamas stogas suteikia galimybę pagal poreikį keisti kėbulo aukštį. Kėbulo pakėlimo ir nuleidimo procesas yra itin greitas ir paprastas. Šį veiksmą gali atlikti vienas žmogus, be jokių įrankių.

 

750 kg keliamosios galios krovinių liftas palengvina pakrovimą per galinę automobilio dalį. Lengvai atidaroma „užuolaidinio“ tipo šoninė dalis leidžia greitai ir patogiai pakrauti įvairius krovinius su šakiniu krautuvu.

 

Automobiliai yra aprūpinti miegama vieta virš vairuotojo kabinos, todėl tinka ir tolimiems pervežimams. Miegojimui skirtoje kabinoje yra  įrengtas programuojamas autonominis oro šildytuvas. Taip pat sumontuoti 2 skaidrūs praveriami langeliai ir avarinis stoglangis, įrengtas LED jaukus apšvietimas. Vidaus sienos padengtos minkštu audiniu. Vairuotojo patogumui automobilyje sukomplektuotas 30 l vandens bakas bei muilo dozatorius.

 

Tad ši, pagal kliento poreikius sumontuota, logistikai skirta transporto priemonė ne tik padidins veiklos efektyvumą gabenime ir krovime, bet ir suteiks vairuotojui daugiau švaros, higienos bei patogumo.

 

 

Visos naujienos

TURITE KLAUSIMŲ? Skambinkite: (8 5) 203 2047

Rekvizitai

UAB ProAuto LT
Įm.k. 302439223
PVM kodas LT100005184119

Vilkpėdės g. 22, 03151 Vilnius
info@proauto.lt

Naujienlaiškis

Prenumeruoti naujienas

Socialiniai tinklai