Naujienos

„VebaBox“ – mobilus šaldytuvas Jūsų automobilyje

             

   

 

Ar žinojote, kad vežant prekes, reikalaujančias tam tikros temperatūrinės aplinkos, galima rinktis ne tik izoterminius automobilius. Yra ir kitas – ekonomiškesnis ir patogesnis sprendimas. Netrukus apie tai plačiau.

 

Pirmiausia dalinamės įspūdžiais iš mūsų organizuoto „VebaBox“ šaldymo įrangos automobiliams pristatymo, vykusio gegužės 11 d. Sulaukėme susidomėjusių klausytojų iš visos Lietuvos ir net iš Latvijos. Manome, kad įveikti kilometrai pasiteisino – klausytojai turėjo nemažai klausimų ir mielai diskutavo su šaldymo įrangos profesionalais.  

 

Renginį savo žodžiu pradėjo Arūnas – „ProAuto Lt“ pardavimų grupės vadovas, trumpai pristatydamas „VebaBox“ pardavimų ir rinkodaros vadovą Mark Verhofstad. Jis toliau perėmė renginio eigą į savo rankas – išsamiai, su visomis detalėmis pristatė „VebaBox“ gaminių asortimentą.

 

Taigi, kaip viskas prasidėjo?

 

„VebaBox“ buvo įkurta 1993 metais Olandijoje ir nuo pat veiklos pradžios užsiėmė šaldymo įrangos kūrimu bei gamyba. Pirminė rinka buvo medicina, farmacija, kelianti aukščiausius produktų laikymo ir transportavimo sąlygų reikalavimus. Atsiradęs kilnojamos šaldymo įrangos poreikis suformavo šių gaminių pasiūlą.

 

Automobilių šaldymo įranga „Vebabox“ buvo pristatyta 2005 metais. Viskas prasidėjo nuo unikalaus Raudonojo kryžiaus užsakymo. Po šio sėkmingo projekto sekė kiti. 2014 metais Vokietijos paštui prireikė specialios šaldymo įrangos automobiliuose medicinos prekėms gabenti. Užsakovas suformulavo pagrindinį poreikį – greitas įrenginio aptarnavimas ir skubus užsakymo vykdymas, tad per 6 savaites buvo pagaminta 1000 „VebaBox“ konteinerių su patogiu šoniniu įėjimu ir specialaiai suprojektuotu šaldymo agregatu, kurį galima pakeisti vos per keliolika minučių, skirtų „Mercedes Sprinter“ automobiliams. Šio projekto sėkmė tuo nesibaigė: buvo pasidžiaugta, kad iš 1000 agregatų, servisas buvo reikalingas tik 20-čiai.

 

Tai tik keletas „VebaBox“ sėkmės istorijų. Kas žino, gal kita sėkmės istorija bus jūsų verslo sėkmės pavyzdys?

 

Kokie yra VebaBox privalumai prieš izoterminių automobilių įrangą?

 

„VebaBox“ gaminiai yra plačiai naudojami prekių transportavime iš gamyklų į sandėliavimo patalpas,į parduotuves bei vaistines. „VebaBox“ turi galimybę vežti skirtingas prekes atskiruose, skirtingų temperatūrų konteineriuose. „VebaBox“ siūlo ir ekonominę standartizuotų gaminių liniją, kurios šaldymo įranga telpa į daugelį automobilių modelių. Ši linija yra pigesnė bei visuomet turima sandėlyje. Vis dėlto 80 proc. užsakymų yra individualūs, t. y. pagaminti pagal kiekvieno kliento poreikius, pvz. įėjimas iš šono; skirta pasikrauti EURO paletes; keli temperatūriniai režimai ir pan.

 

Didžiausi privalumai:

 

  • Ilgalaikė investicija. Klientas investuoja tik vieną kartą, o šaldymo įranga gali naudotis ilgai – sugedus automobiliui ar jį pakeitus, įranga perkeliama. Yra klientų, kurie iki šiol sėkmingai naudojasi 2005 metais įsigyta „VebaBox“ įranga, nors nuo to laiko pakeitė 4 automobilius. Perkeliant įrangą į naują, kad ir kito modelio automobilį, jos perdaryti nereikia.
  • Mobilumas. Išėmus šaldiklį, automobilį galima naudoti kitoms reikmėms. Išimta „VebaBox“ šaldymo įranga gali būti naudojama sandėlyje kaip šaldytuvas ar šaldiklis, nes ji turi galimybę pasijungti ir prie 220 maitinimo (automobilyje veikia nuo 12 V). Taip pat „Vebabox“ gali būti komplektuojama su baterijomis – veikia net ir tada, kai variklis yra išjungtas (kol vairuotojas pietauja, įrenginyje išlieka tokia pati temperatūra).
  • Lengvai keičiami šaldymo agregatai. Jei įvyksta gedimas, agregatas servise pakeičiamas vos per kelias minutes („ProAuto LT“ keičia adresu Vilkpėdės g. 22, Vilnius).

 

„VebaBox“ galimybės

 

Privalumai gali būti tokie, kokių reikia klientui, nes beveik visa įranga yra gaminama individualiai. Ji gali būti bet kokių išmatavimų. Pvz., jūs įvardijate dėžių dydį ir kiekį, ir pagal tai sukuriama bei pagaminama maksimaliai optimali ir ekonomiška įranga. Per pirmuosius 4 veiklos metus „VebaBox“ užėmė 50 proc. Olandijos rinkos. Savo būstinėje Olandijoje „VebaBox“ turi specialistų komandą, klimato kambarį, kuriame gali sudaryti nuo -20 iki +40 temperatūrines sąlygas, reikalingas atlikti testavimams. Taip pat, galima rinktis šaldiklio tūrį: ekonominėje linijoje yra 1200 l su vienu šaldymo agregatu, 2400 l - 2, 3600 - 3, 4000 l Xl modelio šaldymo agregatai. Visai įrangai yra suteikiama GPP (geros platinimo praktikos) garantija. „VebaBox“ gali pasiūlyti ir plastikines logistikos su akumuliatoriumi (nuo +2 iki +8 oC laipsnių, skirta vaistams), kuriose temperatūra be elektros energijos išsilaiko tokia pat iki 72 val. – pradėjus darbus penktadienį – pirmadienį dėžėse vis dar bus ta pati temperatūra.  „VebaBox“ logistinės dėžės, konteineriai neužima tiek daug tūrio, kaip įprasta įranga, čia sienelės yra plonesnės, tačiau šilumos sulaikymo savybės yra tokios pačios. Ateities inovacijose „VebaBox“ taip pat neatsilieka, nes jų įranga jau naudojama elektromobiliuose įvairioms vaistinėms ir restoranams aptarnauti.

 

Pristatymui besibaigiant, klausytojai smalsavo dėl „VebaBox“ aptarnavimo galimybių. Paaiškėjo, kad „VebaBox“ tinklas apima 27 šalis ir kelius žemynus, tad transportuojant prekes per kelias valstybes problemų nekiltų, o ir aptarnavimo įrenginys beveik nereikalauja. Esminiai galėtų būti nebent mechaniniai pažeidimai avarijų atveju ir pan. Taip yra dėl „VebaBox“ įrangos kompaktiškumo, kuriai reikia iki 10 kartų mažiau šaldymo dujų nei įprastuose šaldikliuose, tad aptarnavimas yra dažniausiai susijęs su kalibravimu, o papildomo serviso nereikia.

 

„VebaBox“ Lietuvoje

 

 „VebaBox“ atstovai Lietuvoje, „ProAuto LT“, buvo paprašyti trumpai apžvelgti Lietuvoje įgyvendintus projektus bei klientų, besinaudojančių šia įranga atsiliepimus. Pagrindiniai 3 privalumai, kuriais džiaugiasi Lietuvos klientai:

 

  • Tikslesnė temperatūros kontrolė nei izoterminiuose automobiliuose. Gamintojas deklaruoja, kad per 20 min pasiekiama nustatyta temperatūra, o „ProAuto LT“ net iš kelių užsakovų jau gavo šio fakto patvirtinimą.
  • Valdymo blokas kontroliuoja vidaus temperatūrą 1 laipsnio tikslumu. Temperatūros valdymo sistema turi ekraną su temperatūros nustatymo mygtukais, todėl galima stebėti ir nustatyti vidaus temperatūrą. Sistema taip pat turi įspėjamuosius signalus (garsinius ir vizualinius). Esant kritiniui nuokrypiui nuo nustatytos temperatūros, įrenginys įspėja automobilio vairuotoją.
  • Geresnė izoliacija bei nekintanti temperatūra. Tai itin aktualu varstant duris, kraunant prekes ir t. t.
  • Kol tvarkomas sugedęs automobilis, „VebaBox“ įranga dirba toliau ir neprarandama temperatūra.

 

Renginio pabaigoje dalyviai buvo pakviesti išeiti į lauką – apžiūrėti, kaip realybėje atrodo „Vebabox“ įranga automobilyje ir kaip ji veikia. Mes, „ProAuto LT“ komanda, džiaugiamės turėdami galimybę bendradarbiauti, bendrauti bei atstovauti „VebaBox“ Lietuvoje.

Visos naujienos

TURITE KLAUSIMŲ? Skambinkite: (8 5) 203 2047

Rekvizitai

UAB ProAuto LT
Įm.k. 302439223
PVM kodas LT100005184119

Vilkpėdės g. 22, 03151 Vilnius
info@proauto.lt

Naujienlaiškis

Prenumeruoti naujienas

Socialiniai tinklai